Pencere Ve Arka Gölgeler İçin Motor

Pencere ve Arka Gölgeler İçin Motor Gölgeler İçin Motor Özellikleri: Model: YZ45-50M Gölgeler İçin Otomatik Motorun İşlevsel Özellikleri: a. tek fazlı asenkron motor; b. yüksek güç, sabit hız, büyük yük kapasitesi; c. boru şekilli motor çalışma süresi en az 4 dk; d. mekanik motorlu ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Pencere Ve Arka Gölgeler İçin Motor

Gölge İçin Motor Özellikleri:

Model: YZ45-50M

Gölgeler İçin Otomatik Motorun İşlevsel Özellikleri:

a. tek fazlı asenkron motor;

b. yüksek güç, sabit hız, büyük yük kapasitesi;

c. boru şekilli motor çalışma süresi en az 4 dk;

d. mekanik limit switchli motor, kolay düzenleme;

e. esnek kontrol modu, tek kontrolle çalışma,

grup kontrolü ve paket kontrolü sağlanabilir ..

İşte Elektrikli Motorlu Tonerler için bazı detaylar ve uygulama resimleri.

Aksesuar Parçaları Picture.jpg

Shades için Motor Uygulamaları .jpg

Motor Tubular.jpg

Firma bilgileri:

Xiamen Universal Electronic Co Ltd, pratik deneyim yıllar sonra, tüm meslektaşlarımızın çabaları, müşterilerin ve tedarikçilerin desteği, şimdi biz Mekanik Rolling Kapı Motor, Boru Motor, Mikro Anahtar ve yarı iletken bileşen ayırıcı, vb profesyonel bir üreticisidir. & Elektrik Bölümü, Elektronik Bileşenler Bölümü ve Entegre Pazarlama Departmanı. 500'den fazla çeşit spesifikasyona sahip 40'dan fazla seri ürün var. Mekanik ve Elektrik ürünleri alışveriş merkezleri, oteller, depolar, bankalar, fabrikalar ve diğer binalar yuvarlanan kapı açma ve kapama; Elektronik Bileşenler ağırlıklı olarak beyaz eşya, endüstriyel kontrol, otomotiv elektroniği ve diğer alanlarda kullanılmaktadır. Dünyanın dört bir yanındaki 40'dan fazla ülkeyle iş yaptık ve iyi bir ün kazandık.

Motorlu Pencere Tonları için Elektrik Motorlarımız mükemmel kaliteye, Rekabetçi fiyata, Satış sonrası servislere sahiptir. Bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın.


Sorgulama