Otomatik Boru Bükücü Motorlar

Otomatik Boru Bükücü Motorlar

Akıllı Tübüler Motorların Teknik Özellikleri: Model: YZ45-50S Referans için bazı diğer modeller: YZ45 serisi Otomatik Boru Bükülmüş Motorlar AC Borulu Motor, uluslararası ileri teknoloji ile alıcıda yerleşik boru biçimli motorlar tarafından tasarlanmıştır ve uzaktan kumanda ile rulo kapı çalıştırabiliyoruz. ..
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Otomatik Boru Bükücü Motorlar

Akıllı Boru Motorlarının Özellikleri:

Model: YZ45-50S

model

Boru Boyutları

Nominal Tork

Nominal Hız

Güç

şimdiki

Çalışma zamanı

Koruma Hızı

YZ45-50S

45mm

50N.m

12rpm

291W

1.29A

4

44IP

Referans için bazı diğer modeller:

boru motor verileri 2.jpg

YZ45 serisi Otomatik Boru Bükücüler AC Boru Motor, uluslararası ileri teknoloji ile alıcıda yerleşik boru biçimli motorlar tarafından tasarlanmıştır, böylece uzaktan kumanda ile rulo kapı çalıştırabiliriz. Kapanma, Güvenli, Kompakt, Vogue, Etkili ve düşük gürültü özelliklerine sahip Roller Panjurlu Kapılar için Elektrikli Motorlar, Rolling Shuttable Tubular Motors, elektromanyetik fren sistemi kabul ettiğinde manuel kullanıma uygundur. Çıkış torku 10N'dir. 50N ila 50N. M. Garaj kapısı, panjur, elektrikli güneşlik, elektrikli perde, projeksiyon perdesi vb. Için uygundur.

Otomatik Elektrik Motorları Avantajı: Düşük gürültü, iyi görünüm, birkaç limit switch farkı. Tüm ürünlerimiz CE'dir. TUV. UL, ROSH belgeli.

Elektrikli Jaluzi Motorları için bazı detaylar ve uygulama resimleri aşağıda verilmektedir.

Motor Tubular.jpg

Rolling Tubular Motors.jpg

Otomatik Elektrik Motorları application.jpg

Üstün Hizmet:

Uzun yıllar profesyonel bir üretici olmak, üstün hizmet ile rekabetçi fiyatlarla kaliteli ürün tedarik etmekteyiz. "Önce Kalite, Müşteriler Yüksek" ilkesini koruyor ve her zaman müşterinin Koşullarını her zaman karşılamaya çalışıyoruz. Herhangi bir sorunuz 1 iş günü içinde yanıtlanacaktır.


Sorgulama