Merdiven Körüğü Boru Bükücü Motorlar

Merdane Panjurları Merdane Panjurları Boru Türbinleri Teknik Özellikler: Model: YZ35-6S KULLANIM ALANI: Merdane Panjurları Motors esas olarak ev panjurları, güneşlikler, perdeler, güneşlikler vb. Ev otomasyonunda kullanılır. Düşük gürültü, küçük boyut ve kolay montaj, boru biçimli motorlar yaygın bir şekilde ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Merdiven Körüğü Boru Motor

Merdane Panjurları Teknik Özellikler Boru Bükücü Motorlar:

Model: YZ35-6S

model

Boru Boyutları

Nominal Tork

Nominal Hız

Güç

şimdiki

Çalışma zamanı

Koruma Hızı

YZ35-6S

35mm

6N.m

28rpm

127W

0.55A

4

44IP

ALIŞIĞIM:

Stor Perdeleri Motorlar çoğunlukla ev otomasyonunda panjur, güneşlik, perde, güneşlik vb. Gibi düşük gürültülü, küçük boyutlu ve kolay kurulumda kullanılır; boru biçimli motorlar yaygın olarak ofis, konut, otel, showroom, villa ve diğer birçok alanda kullanılır yerler.

Referans için Uzaktan Kumandalı Tübüler Motorlar uygulama resimlerini burada bulabilirsiniz.

Tubular Motor for Awning.jpg

Tubular Motor for Curtain.jpg

Tubular Motor for Projection Screen.jpg

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Xiamen Universal Electronic Co, Ltd, güçlü Ar-Ge kapasitelerimiz ve sıkı ürün kalite kontrolümüzle, Boru Motorumuz iyi karşılandı ve evde ve denizaşırı alanda hem cepheden kazanıyor. Tüm Tubulr Motor, son zamanlarda enerji tasarrufu eğilimini karşılayan ısı, ses ve rüzgar gibi birçok yalıtım testini geçti. Yenilikçilik ve kalitedeki itibarımız, sayısız ihraç iş ve iç ticareti getirdi.

Ana Ürünler:

Otomatik Kapı Açıcı, Borulu Motor, Mikro Anahtar, İpucu Geçiş Anahtarı, Eğim Anahtarı, Emniyet Anahtarı, Köprü Redresörü vb.

Hoşgeldiniz resmini veya modelini bize gönderin, böylece mümkün olan en kısa sürede size teklif verebiliriz. Belli resim ve model olmadan, alıntı yapamayız.

Elektrikli Cam Motorları için bize ulaşın:

Tel: + 86-592-5782488

Faks: + 86-592-5664223

Xiamen Universal Elektronik Co, Ltd

No.318. Güney Tongji Yolu, Jimei Bölgesi, Xiamen Şehri, Fujian, Çin


Sorgulama