Xiamen Universal Electronic Co, Ltd profesyonel bir fabrikada Çin'de en kaliteli mekanik ve elektrik ve elektronik bileşenler ürünlerin üretilmesine odaklanmıştır. 10 yılı aşkın bir gelişmeden sonra küçük bir fabrikadan alanında lider tedarikçilerden birine başarılı bir şekilde geçiş yaptık.

Kapı motorları, boru motorları, mikro anahtarlar, taktik şalterler, güç röleleri, mandallı röleler, sinyal röleleri gibi yüksek kaliteli ve dayanıklı ürünlerimiz müşterilerimizin hem iç hem de dış pazarlarında tercih ettiği ürünlerdir.

Xiamen Universal Electronic Co, Ltd Çin'de güzel kıyı kenti Xiamen bulunmaktadır. Mekanik ve elektrikli ve elektronik bileşenlerde global bir tedarikçi olan Xiamen Universal, dünya çapında müşteriler için katma değer yaratmaktır.


Xiamen Universal Electronic Co, Ltd Ürünler şunlardır:

1, Kapı Mobilyaları

2, Boru Türbinleri

3, Mikro Anahtarlar, taktik şalterler

4, Güç Röleleri, Mandal Röleleri, Sinyal Röleleri


Mekanik ve elektrikli ve elektronik bileşenlere sahip ürünlerimizi dünya genelinde çok uluslu şirketlerden küçük bireysel firmalara kadar geniş bir yelpazede dünya çapında tedarik etmekteyiz.


Rolling Door Motors alışveriş merkezleri, otel, depolar, garajlar, pos ve telekomünikasyon, bankalar, dükkanlar, fabrikalar ve diğer binaların hadde kapısının açılıp kapanmasında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Rolling Door Motor Application.jpg

Boru biçimli motorlar, panjurlar, perdeler, jaluziler, kanopiler vb.

Tubular Motor Application.jpg

Mikro Anahtarlar ev aletleri, elektronik ekipman, otomatik makine, iletişim ekipmanları, araba elektron, cihaz ve enstrüman elektrikli hareket aracı vb. Taktik Anahtar telekomünikasyon, tüketici elektroniği, tıbbi, görsel / işitsel, test ve enstrümantasyon pazarlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Micro Switch Application.jpg

Röleler ev aletlerinde yaygın olarak kullanılır: Fırınlar, klimalar, çamaşır makineleri, ocak davlumbazları, pişirme alanı, UPS, araba alarm sistemi, Ön Ödeme Enerji Ölçer; AMR Sistemi; Elektrikli Telekomünikasyon, Otomatik Kontrol, Işık Kontrol vb.

Relay Application.jpg

Firmamızın başarısının her zaman doğrudan sunduğumuz ürünlerin kalitesi ile ilişkili olduğunu düşünüyoruz. ISO9001: 2008 kılavuzlarında ve sıkı kalite kontrol sistemimizde öngörülen en yüksek kalite gereksinimlerini karşılıyorlar.

Certificate格式.jpg

ISO certificate(001).jpg

Hydraulic Press Machine.jpg

Micro Switch Assembly Machine.jpg

Micro Switch Riveting Machine.jpg